LED svítidlo nad zrcadlo NEPTUNE 18W/220-240V - Redo 01-1677
Kód: REDO 01-1677Detailní popis produktu
NEPTUNE — elegantní nástěnné svítidlo s ochranou před vlhkostí a čistým neutrálním světlem, které se neztratí ani v nejnáročnějším prostředí. NEPTUNE si poradí s koupelnou, ale stejně dobře poslouží na krytou terasu nebo v průchodu. Dlouhé 895 mm zajistí rovnoměrné osvětlení širšího prostoru, matně bílá konstrukce z hliníku a polykarbonátu působí moderně a zároveň odolně. Neutrální bílé světlo (4000K) vás neoslní, naopak vám poskytne příjemné, čisté osvětlení, pod kterým všechnoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová a zrcadlová |
|---|---|
| EAN: | 6421681077459 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Délka: | 140 mm |
| Energetická třída: | A |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 140mm |
| Hmotnost (kg): | 0,65 kg |
| Max. příkon (W): | 18 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1041lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 18W |
| Šířka: | 895mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 Ra |
| Příkon zdroje: | 18 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 145 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
