Závěsné LED svítidlo GIOTTO 46W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1735Detailní popis produktu
GIOTTO — elegantní závěsné svítidlo, které vašemu domovu přinese teplé, příjemné světlo a dokonalou kontrolu nad jeho intenzitou. Toto moderní svítidlo se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chcete vytvořit útulnou a relaxační atmosféru. Matně černá struktura z hliníku a kovu se elegantně hodí k současnému i klasičtějšímu stylu zařízení. Díky teplé bílé barvě světla 3000K vytváří přirozené, příjemné osvětlení, které vás neoslepí a podporuje relaxaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078289 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Délka: | 400 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hmotnost (kg): | 1,38 kg |
| Max. příkon (W): | 49 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 230 V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 3724 lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | ramenné |
| Výška: | 1430 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Příkon zdroje: | 49 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 260 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
