Závěsné LED svítidlo GIOTTO 56W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1737Detailní popis produktu
GIOTTO — moderní závěsné svítidlo, které si pohlídá atmosféru v každém pokoji. GIOTTO je minimalistické svítidlo z lakovaného hliníku, které se hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo prostorné jídelny. Teplé bílé LED světlo s teplotou 3000 K vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru — ideální pro chvíle klidu a relaxace. Díky 3krokovému stmívači si světlo pohlídáš přesně podle své nálady a aktivity. Teplé bílé LED světlo (3000 K) vytváří v místnosti útulnou, přátelskou atmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078265 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Délka: | 1750 mm |
| Energetická třída: | A |
| Funkce: | LED technologie, Stmívatelné, se stmívačem |
| Hmotnost (kg): | 1,38 kg |
| Max. příkon (W): | 66 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 230 V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 5016 lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Výška: | 1000 mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 66 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 345 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
