Nástěnné LED svítidlo SHAKER 6W/220-240V
Kód: REDO 01-1738Detailní popis produktu
SHAKER — nastavitelné nástěnné svítidlo, které vám přinese teplé, útulné světlo přesně tam, kde ho potřebujete. Díky otočnému konstrukci si snadno nasměrujete světlo do kteréhokoli koutu obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Teplá bílá barva v teplotě 3000K vytvoří příjemnou atmosféru, která vás večer uklidní a zrelaxuje. Matně bílá hliníková konstrukce se opalovým difuzérem se diskrétně hodí do moderního i klasického interiéru — a zabudovaný spínač máte vždy po ruce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681078920 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie, Vypínač na těle svítidla |
| Hmotnost (kg): | 1,38 kg |
| Max. příkon (W): | 6 W |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 230 V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 118 mm |
| Světelný tok: | 570 lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | |
| Výška: | 118 mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 Ra |
| Příkon zdroje: | 6 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 40 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
