Svítidlo FABIOLA 1xE14/28W/220-240V - Redo 02-713
Kód: REDO 02-713Detailní popis produktu
FABIOLA — Vintage stolní lampa, která do vašeho domova přináší eleganci a teplé, útulné světlo. Fabiola je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde vytvoří příjemnou a relaxační atmosféru. Kombinace antické mosazi s jemným krémovým textilním stínítkem dává svítidlu klasický styl s tím správným retro nádechem. Stavěné je na kvalitních materiálech — kovový podstavec a pevné tkaninové stínítko vám budou sloužit dlouhé roky. Teplá, útulná atmosféra — krémovéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681043560 |
| Barva: | Krémová |
| Funkce: | Vypínač na kabelu |
| Hmotnost (kg): | 1,9 kg |
| Max. příkon (W): | 28 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, textil |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 260mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 480mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
