Nástěnné svítidlo VERNER 1xE27/1x42W/220-240V - Redo 02-934
Kód: REDO 02-934Detailní popis produktu
VERNER — Nástěnné svítidlo, které spojuje funkci s vintage leskem. Verner je elegantní nástěnné svítidlo s matně hnědou kovovou konstrukcí a krásným mosazným detailem. Výborně se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo chodby — všude tam, kde chceš vytvořit vřelou, útulnou atmosféru. Díky kvalitnímu zpracování a nadčasovému designu se stane součástí tvého interiéru, na kterou se budeš koukat s radostí. Mosazný detail a matně hnědá barva — klasický vintage stylDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681072690 |
| Barva: | Mosazná |
| Délka: | 210 mm |
| Hloubka: | 260mm |
| Hmotnost (kg): | 2,85 kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 210mm |
| Výkon (W): | 1x42W |
| Výška: | 180mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
