Stropní svítidlo CAMEO 1xGU10/35W/220-240V - Redo 04-467
Kód: REDO 04-467Detailní popis produktu
CAMEO — Elegantní miniaturní svítidlo, které se vejde kamkoliv a přitom na sebe upozorní svým sofistikovaným designem. CAMEO je univerzální svítidlo, které funguje stejně dobře na stěně jako na stropu. Díky kompaktním rozměrům se hodí do obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo do kteréhokoliv koutu, kde potřebuješ subtilní, ale kvalitní osvětlení. Matně bílá hliníková konstrukce se perfektně vejde k různým interiérům – je jedno, zda máš minimalistickou nebo klasickou výzdobu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078050 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 107 mm |
| Hloubka: | 107mm |
| Hmotnost (kg): | 0,35 kg |
| Max. příkon (W): | 35 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 60mm |
| Tvar svítidla: | čtvercové |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 96mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
