Stropní svítidlo CAMEO 1xGU10/2x35W/220-240V - Redo 04-469
Kód: REDO 04-469Detailní popis produktu
CAMEO — Minimalistické svítidlo na stěnu nebo strop, které se vejde všude a skvěle vypadá. Elegantní hliníkové svítidlo CAMEO se hodí do obývacího pokoje, ložnice, chodby i pracovny. Matná bílá barva se vhodně hodí k modernímu i klasickému nábytku. Díky malým rozměrům jej snadno umístíš na zeď nebo ke stropu — nebude vyrývat z řady. Spotřeba je nízká, takže se bez obav rozsvítíš i v noci. Univerzální využití — připevníš na stěnu nebo strop, jak se ti líbí MatnáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078074 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 105 mm |
| Hloubka: | 105mm |
| Hmotnost (kg): | 2 kg |
| Max. příkon (W): | 35 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 2 |
| Průměr: | 60mm |
| Tvar svítidla: | obdélníkové |
| Výkon (W): | 2x35W |
| Výška: | 94mm |
| Šířka: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
