Stropní svítidlo CAMEO 1xGU10/2x35W/220-240V - Redo 04-470
Kód: REDO 04-470Detailní popis produktu
CAMEO — elegantní nástěnné či stropní svítidlo, které perfektně zapadne do moderního interiéru. Svítidlo CAMEO je skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde vytvoří jemnou, přirozenou atmosféru. Díky matně černé barvě a hliníkové konstrukci vypadá stylově a minimalisticky. Snadno se instaluje na zeď i strop a s dvěma zásuvkami GU10 nabídne dostatek světla pro každý prostor. Elegantní design — matně černá barva a kvalitní litý hliník s elektrostatickýmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078081 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 105 mm |
| Hloubka: | 105mm |
| Hmotnost (kg): | 2 kg |
| Max. příkon (W): | 35 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 2 |
| Průměr: | 60mm |
| Tvar svítidla: | obdélníkové |
| Výkon (W): | 2x35W |
| Výška: | 94mm |
| Šířka: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
