Nástěnné LED svítidlo CHALET 9WLED/220-240V - Redo 90001
Kód: REDO 90001Detailní popis produktu
CHALET — Stylové nástěnné svítidlo, které zvládne venkovní podmínky a vrhá příjemné, útulné světlo na vaši terasu nebo vchod. CHALET je perfektní volbou pro osvětlení vchodů, teras nebo venkovních chodeb. Díky krytí IP54 bez obav zvládne déšť i vlhko, takže ho můžete namontovat kdekoliv na vnější stěnu domu. Teplé světlo o teplotě 3000K vytvoří příjemnou atmosféru — není příliš chladné ani drásavé, prostě se u něj budete cítit dobře. Tmavošedá barva hliníkového pouzdra elegantněDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077091 |
| Barva: | |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 91 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 91mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6305 Kg |
| Max. příkon (W): | 8 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 576lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Výkon (W): | 9W LED |
| Výška: | 77mm |
| Šířka: | 233mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Příkon zdroje: | 8 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 40 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
