Nástěnné LED svítidlo CHALET 9WLED/220-240V - Redo 90002
Kód: REDO 90002Detailní popis produktu
CHALET — elegantní nástěnné venkovní svítidlo, které vytváří útulné teplé světlo a neohne se ani dešti či vlhku. Ideální na fasádu domu, nad vchodem, na krytou terasu nebo na pergolu. Svítidlo CHALET vyzařuje příjemné teplé světlo (3000K), které rozjasnění prostor, aniž by bylo příliš oslepující. Solidní hliníkové tělo v tmavohnědé barvě se vejde k tradičnějšímu architektonickému stylu i moderním domům — všechno záleží na vašem návrhu. Bezpečné pro venkovní prostředí —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077107 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 91 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 91mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6305 Kg |
| Max. příkon (W): | 8 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 576lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Výkon (W): | 9W LED |
| Výška: | 77mm |
| Šířka: | 233mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Příkon zdroje: | 8 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 40 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
