Stropní / nástěnné LED svítidlo SKOR 13WSMDLED/220-240V - Redo 90004
Kód: REDO 90004Detailní popis produktu
SKOR — elegantní nástěnné nebo stropní svítidlo pro venkovní osvětlení s útulným teplým světlem. Pokud hledáš spolehlivé osvětlení pro terasu, vstup domu nebo venkovní chodbu, SKOR je ideální volba. Tmavohnědé hliníkové pouzdro s matným opálovým polykarbonátem vypadá diskrétně a moderně. Teplé světlo 3000K vytvoří přívětivou atmosféru, která se hodí k dřevu i kovu, a nevypadat bude módně ani za pět let. Krytí IP54 bez problémů zvládne déšť a vlhko — určeno přímo pro veDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077121 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hmotnost (kg): | 0,54805 Kg |
| Max. příkon (W): | 12 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 752lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 13W SMD LED |
| Výška: | 57mm |
| Šířka: | 150mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Příkon zdroje: | 12 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 50 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
