Nástěnné LED svítidlo TOKYO 12WSMDLEDEDISON/220-240V - Redo 90015
Kód: REDO 90015Detailní popis produktu
TOKYO — moderní nástěnné svítidlo, které bude každý večer zářit před vaší domem. Stylové venkovní svítidlo v tmavošedé barvě se skvěle uplatní na fasádě, vedle vchodových dveří nebo na krytém balkónu. Jeho robustní hliníkové tělo se bez problémů postará o bezpečné освětlení vstupu do domu, a teplé světlo vytvoří příjemnou atmosféru i při příchodu večer domů. Díky součástkám vyšší třídy a kvalitnímu opálovému difuzoru nebudete koukat na tuhé stíny — barvy a tvary kolem se zobrazujDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077251 |
| Barva: | |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 75 mm |
| Energetická třída: | A++ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,78861 Kg |
| Max. příkon (W): | 12 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 1150lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | obdélníkové |
| Výkon (W): | 12W SMD LED EDISON |
| Výška: | 105mm |
| Šířka: | 180mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
| Příkon zdroje: | 12 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 80 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
