Zapuštěné LED svítidlo XPI 3W/220-240V - Redo 90041
Kód: REDO 90041Detailní popis produktu
XPI — Malé zapuštěné svítidlo, které se elegantně skryje do stěny a vytvoří útulné světlo všude, kde ho potřebuješ. Hodí se skvěle na krytou terasu, do chodby nebo na venkovní stěnu domu. Teplé bílé světlo o teplotě 3000K vytvoří příjemnou atmosféru, přitom svítidlo bez problémů zvládne vlhko a déšť díky krytí IP54. Malé rozměry a elegantní černý hliníkový design s nerezovým krytem se hodí k modernímu i klasičtějšímu stylu. Kompaktní design — jen 5×6 cm, takže se diskrDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084907 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 50,2 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 50mm |
| Hmotnost (kg): | 0,13386 Kg |
| Max. příkon (W): | 2,3 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 40lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | čtvercové |
| Výkon (W): | 3W |
| Výška: | 60mm |
| Šířka: | 50mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 2,3 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 3 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
