Zapuštěné LED svítidlo XPI 3W/220-240V - Redo 90044
Kód: REDO 90044Detailní popis produktu
XPI — malé, elegantní zapuštěné svítidlo, které bez problémů zvládne venkovní podmínky. Skvěle se hodí na fasádu, terasu nebo do exteriéru domu, kde potřebuješ nenápadné, elegantní osvětlení. Teplá bílá barva světla vytvoří příjemnou atmosféru a svítidlo se hned tak nezničí — díky krytí IP54 odolá dešti i vlhkosti. Kompaktní rozměry a hliníkový korpus s polykarbonátovým difuzorem zaručují dlouhodobou životnost i v náročných podmínkách. Odolné proti vlhku a deštivému poDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084938 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hmotnost (kg): | 0,13386 Kg |
| Max. příkon (W): | 2,3 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 50mm |
| Světelný tok: | 120lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Výkon (W): | 3W |
| Výška: | 53,5mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 2,3 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 10 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
