Nástěnné LED svítidlo PHASER 12,5W/220-240V - Redo 90046
Kód: REDO 90046Detailní popis produktu
PHASER — Robustní exteriérové svítidlo, které bez problémů zvládne počasí a создá útulné osvětlení kolem domu. PHASER je ideální volbou pro osvětlení vstupu do domu, krytou terasu, garáž nebo fasádu. Vyzařuje teplé bílé světlo (3000K), které vytváří příjemnou atmosféru a zároveň dostatečně osvětluje prostor. Díky přímému rozložení světla a úhlu 135° направляет svazek přesně tam, kde ho potřebuješ. Hliníková konstrukce v matně antracitové barvě s transparentním skleným difuzorem vDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084952 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 162 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 192mm |
| Hmotnost (kg): | 0,873 Kg |
| Max. příkon (W): | 12 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 995lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Úhel záření: | 135 |
| Výkon (W): | 12,5W |
| Výška: | 60mm |
| Šířka: | 162mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 12 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 70 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
