Nástěnné svítidlo FRED 1xE27/20W/220-240V - Redo 90047
Kód: REDO 90047Detailní popis produktu
FRED — odolná nástěnná lampa, která vašemu domu přinese eleganci i bezpečnost. FRED je perfektní volbou pro osvětlení vchodů, terás nebo vstupní zóny domu. Tmavohnědé hliníkové tělo s průsvitným polykarbonátovým difúzorem vytváří moderní, působivý vzhled, který sluší každému domu. Díky krytí IP54 bez problémů zvládne déšť, sníh i vlhkost — nechť si počasí dělá co chce, toto svítidlo vydrží roky. Robustní hliníková konstrukce v tmavohnědé barvě — přesně sedí do moderníhDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085287 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 90 mm |
| Hloubka: | 125mm |
| Hmotnost (kg): | 0,80025 Kg |
| Max. příkon (W): | 20 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 90mm |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška: | 202mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
