Nástěnné LED svítidlo SAPO 5,2W/220-240V - Redo 90072
Kód: REDO 90072Detailní popis produktu
SAPO — stylové nástěnné svítidlo pro venkovní prostory, které kombinuje eleganci s praktičností. Svítidlo SAPO je ideální volbou na osvětlení vchodu, fasády domu, přístupové cesty či krytého pergolatu. Vyprodukuje příjemné teplé světlo (3000K), které hezky osvětlí prostor a vytvoří útulnější atmosféru. Matně antracitové tělo z lakovaného hliníku a saténový polykarbonátový difúzor mu dávají moderní, neokázalý vzhled, který sedne ke drtivé většině domů. Stupeň krytí IP65Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084358 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 37 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 37mm |
| Hmotnost (kg): | 0,40449 Kg |
| Max. příkon (W): | 5 W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 335lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Výkon (W): | 5,2W |
| Výška: | 75mm |
| Šířka: | 240mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 5 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 25 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
