Stropní LED svítidlo AKRON 10W/220-240V - Redo 90109
Kód: REDO 90109Detailní popis produktu
AKRON — malé a elegantní stropní svítidlo, které přinese teplé světlo kamkoliv venku i pod střechu. Hodí se na krytou terasu, do přístřešku, pod pergolu nebo na venkovní chodbu. Svítidlo vytváří útulnou atmosféru s teplým světlem 3000K — přesně jako ve venkovní restauraci. Díky kompaktním rozměrům se vejde úplně kamkoliv, ale i přesto poskytuje příjemné osvětlení pro večerní posezení nebo bezpečný průchod. Krásné matné antracitové tělo z lakovaného hliníku — elegantníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084723 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 108 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 108mm |
| Hmotnost (kg): | 0,64699 Kg |
| Max. příkon (W): | 9 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 700lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | čtvercové |
| Výkon (W): | 10W |
| Výška: | 70mm |
| Šířka: | 108mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 9 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 50 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
