Nástěnné svítidlo FRED 1xE27/20W/220-240V - Redo 90115
Kód: REDO 90115Detailní popis produktu
FRED — elegantní nástěnné svítidlo, které přinese moderní vzhled na vaši terasu, balkon nebo fasádu. FRED je přímo tvořen pro venkovní prostředí. Robustní hliníková konstrukce lakovaná v tmavošedé barvě se dokonale hodí k současnému designu domu, ať už ho umístíte na krytou terasu, verand nebo přímo na fasádu. Dymový polykarbonátový difúzor měkce rozptyluje světlo a vytváří příjemnou atmosféru bez ostrých stínů. Stupněm krytí IP54 zvládne déšť, sprchy i vlhko — bez staDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084983 |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 90 mm |
| Hloubka: | 125mm |
| Hmotnost (kg): | 0,80025 Kg |
| Max. příkon (W): | 20 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 90mm |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška: | 202mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
