Nástěnné LED svítidlo MITIC 14,7W/220-240V - Redo 90117
Kód: REDO 90117Detailní popis produktu
MITIC — elegantní venkovní svítidlo v antracitu, které spojuje moderní design s praktickou funkčností. Díky krytí IP54 bezpečně funguje venku i v nezvyklém počasí a vody se nemusíš obávat. Teplé světlo 3000K vytvoří příjemnou atmosféru u vchodových dveří, na terase nebo v průjezdu. Malé rozměry (18 cm) mu umožňují pěkně zapadnout do jakéhokoli koutu, a přitom dodá šperk vašemu domovu. Odolné vůči vlhku a deši — krytí IP54 bez kompromisů Teplé bílé světlo (3000KDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085003 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 50 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 50mm |
| Hmotnost (kg): | 1,03499 Kg |
| Max. příkon (W): | 15 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 980lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Úhel záření: | 15 |
| Výkon (W): | 14,7W |
| Výška: | 110mm |
| Šířka: | 180mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 15 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 70 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
