Nástěnné svítidlo PUNTA 1xGU10/7W/220-240V - Redo 90151
Kód: REDO 90151Detailní popis produktu
PUNTA — elegantní nástěnné svítidlo do každého počasí. PUNTA je nadčasové venkovní svítidlo, které si poradí s deštěm i vlhkem. Hodí se na krytou terasu, k domovnímu vchodu, na garáž nebo verandě. S kompaktními rozměry (jen 70 × 90 mm) se vejde i na úzkou plochu, a přitom poskytne dostatečné světlo díky energeticky efektivní technologii GU10. Antracitová barva s čirým polykarbonátovým difúzorem vypadá moderně a padne ke každému domu. Odolné proti vlhku a dešti — krytíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085188 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 92 mm |
| Hloubka: | 92mm |
| Hmotnost (kg): | 0,3395 Kg |
| Max. příkon (W): | 7 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 1 |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška: | 90mm |
| Šířka: | 70mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
