Nástěnné LED svítidlo LAMPRIS 9,5W/220-240V - Redo 90153
Kód: REDO 90153Detailní popis produktu
LAMPRIS — elegantní nástěnné svítidlo, které vašemu domu přinese útulné světlo a dokonalou ochranu před počasím. Umístíte ho na fasádu, pod terasu nebo vedle vchodových dveří a vytvoří tam příjemnou atmosféru. Díky stupeňu krytí IP65 bez obav zvládne déšť i vlhkost. Designem ze tmavě šedého ABS plastu a průhledného polykarbonátu působí moderně a jemně — bude se hodit k většině stylů bydlení. Teplé světlo 3000K — vytvoří útulné, příjemné prostředí před domem nebo na terDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085201 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 46 mm |
| Energetická třída: | A++ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 81mm |
| Hmotnost (kg): | 0,3492 Kg |
| Max. příkon (W): | 9 W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 586lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Výkon (W): | 9,5W |
| Výška: | 46mm |
| Šířka: | 172mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 9 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 40 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
