Stropní LED svítidlo PONZA 15W/220-240V - Redo 90155
Kód: REDO 90155Detailní popis produktu
PONZA — Elegantní stropní svítidlo do exteriéru s teplým LED světlem, která zvládne déšť i vlhko. PONZA je ideálním řešením pro vaši terasu, vchod nebo podhledy venkovního prostoru. Svítidlo vyzařuje teplé bílé světlo o barvě 3000K, které vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru. Díky celistvé konstrukci z odolného ABS plastu v barvě antracitu a opálovému polykarbonátovému difuzoru se elegantně zapojí do jakéhokoli moderního stylu. Bez starostí venku — IP65 znamená, že svDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085225 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hmotnost (kg): | 0,776 Kg |
| Max. příkon (W): | 16 W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 260mm |
| Světelný tok: | 820lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška: | 43mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Příkon zdroje: | 16 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 60 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
