Stropní LED svítidlo MARINA 12W/220-240V - Redo 90157
Kód: REDO 90157Detailní popis produktu
MARINA — stylové stropní svítidlo, které svým tmavě šedým designem a teplým světlem vytvoří na terase či balkonu příjemnou atmosféru. Hodit se bude všude tam, kde chcete spolehlivé osvětlení, které nemusíte řešit při deštích či vysoké vlhkosti. Teplé světlo 3000K vytvoří útulný dojem — není to ledová bílá, ale příjemné světlo, které nikoho neunaví. Elegantní antracitový design se zapadá do moderních i tradičnějších interiérů a exteriérů. Plná ochrana před deštěm a vlhkDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681085249 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 220 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 220mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6305 Kg |
| Max. příkon (W): | 12 W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 808lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | čtvercové |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 56mm |
| Šířka: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 12 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 55 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
