Nástěnné LED svítidlo KLIPPE 13W/220-240V - Redo 9054
Kód: REDO 9054Detailní popis produktu
KLIPPE — elegantní venkovní svítidlo, které svou jednoduchostí a pevností zvládne všechno, co vám počasí nadělá. KLIPPE je spolehlivý pomocník na vaší terase, balkoně nebo na fasádě domu. Svítidlo vyzařuje příjemné teplé světlo (3000K), které vytvoří útulnou atmosféru i na venkovním prostoru. Antracitové hliníkové tělo se zlatě nehodí jen k moderním domům — elegantně doplní i tradičnější stavby. Ceníme si zejména jeho nenáročnosti na údržbu a dlouhé životnosti. Krytí IDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075622 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 30 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 30mm |
| Hmotnost (kg): | 0,679 Kg |
| Max. příkon (W): | 3 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 2 |
| Světelný tok: | 750lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Úhel záření: | 75 |
| Výkon (W): | 13W |
| Výška: | 90mm |
| Šířka: | 175mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 80 Ra |
| Příkon zdroje: | 3 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 45 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
