Nástěnné LED svítidlo KLIPPE 13W/220-240V - Redo 9055
Kód: REDO 9055Detailní popis produktu
KLIPPE — moderní nástěnné svítidlo na fasádu, které vám osvětlí vchod, terasu nebo venkovní chodbu s přirozeným teplým světlem. Toto elegantní svítidlo s hnědým hliníkovým tělem a saténovým skleným difuzorem vytvoří kolem domu příjemnou atmosféru. Díky krytí IP54 bez obav zvládne déšť i vlhko, takže ho můžete namontovat i na krytou terasu nebo na zdi nad vchodem. Teplé bílé světlo o teplotě 3000K terasu či vchod zkrásní a bude působit vítaně a útulně. Odolné proti vlivDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075639 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 175mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 30mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6111 Kg |
| Max. příkon (W): | 3 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 2 |
| Světelný tok: | 750lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Úhel záření: | 75 |
| Výkon (W): | 13W |
| Výška: | 90mm |
| Šířka: | 175mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 Ra |
| Příkon zdroje: | 3 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 45 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
