Nástěnné LED svítidlo BETA 2x6WCOBLED/220-240V - Redo 9065
Kód: REDO 9065Detailní popis produktu
BETA — minimalistické nástěnné svítidlo, které bezpečně osvětlí fasádu, terasu i vchod. Díky ochranné třídě IP54 bez problémů zvládne déšť i ranní rosu. Skleněný difúzor a hliníkové tělo v tmavošedé barvě se vejdou do jakéhokoli architektonického stylu — od moderních domů až po venkovské chalupy. Teplé světlo o teplotě 3000K vytvoří vlídnou atmosféru u vchodových dveří nebo kolem terasy. Dva výkonné COB LED zdroje vyzařují až 1103 lumenů — skvělá viditelnost bez zbytečDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075400 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 90 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 113mm |
| Hmotnost (kg): | 0,67124 Kg |
| Max. příkon (W): | 6 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 2 |
| Světelný tok: | 1103lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | čtvercové |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 2 x 6W COB LED |
| Výška: | 90mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 82 Ra |
| Příkon zdroje: | 6 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 40 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
