Nástěnné svítidlo CRAYON 1xE27/42W/220-240V - Redo 9073
Kód: REDO 9073Detailní popis produktu
CRAYON — Stylové venkovní svítidlo, které se postará o elegantní osvětlení vaší terasy, vchodu nebo zahrady. Toto hliníkové nástěnné svítidlo s tmavošedým povrchem a bílým opálovým difúzorem je ideální volbou pro každého, kdo chce bezpečně osvětlit venkovní prostor bez zbytečných komplikací. Svítidlo je vděčné na údržbu, odolá deštivému počasí a vytváří příjemné, měkké světlo díky kvalitnímu polykarbonátovému difúzoru. Postavte ho na chodbu, pod pergolu nebo vedle dveří — všude bDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681067290 |
| Barva: | |
| Délka: | 106 mm |
| Hloubka: | 106mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5335 Kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 250mm |
| Šířka: | 70mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
