Nástěnné svítidlo CRAYON 1xE27/42W/220-240V - Redo 9074
Kód: REDO 9074Detailní popis produktu
CRAYON — Stylové nástěnné svítidlo v teplé hnědé barvě, které dokonale podtrhne charakter vašeho domu. Crayon je ideální volbou pro vytvoření příjemné atmosféry na krytou terasu, verandu, nebo chodbu. Jeho jednoduchý design v hnědavé barvě se hodí k moderním i tradičním fasádám. Díky opálovému polykarbonátovému difúzoru rozptyluje světlo měkce a rovnoměrně, aniž by slepilo. Odolné proti vlhku a deštivému počasí — krytí IP44 bez obav funguje i na krytých venkovních ploDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681067283 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 106 mm |
| Hloubka: | 106mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5335 Kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 250mm |
| Šířka: | 70mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: | |
| Příkon zdroje: | 42 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
