Venkovní sloupkové svítidlo CRAYON 1xE27/42W/220-240V - Redo 9078
Kód: REDO 9078Detailní popis produktu
CRAYON — venkovní sloupek, který přináší stylovou eleganci do vaší zahrady či na terasu. Toto kompaktní svítidlo z odolného hliníku v krásné hrdzavohnedé barvě je ideální volbou pro ty, kteří chtějí osvětlit cestičky, terasu nebo vstup k domu. Bílý polykarbonátový difúzor zajišťuje jemné, rozptýlené světlo bez oslnění. Stupeň krytí IP44 bez problémů zvládá déšť i vlhkost — nehrozí vám žádné obavy o jeho trvanlivost. Odolné hliníkové tělo s difúzorem z polykarbonátu —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681067313 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 70mm |
| Hmotnost (kg): | 1,49768 Kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 800mm |
| Šířka: | 70mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
