Stropní LED svítidlo BETA 1x6WCOBLED/220-240V - Redo 9198
Kód: REDO 9198Detailní popis produktu
BETA — Stylové stropní svítidlo, které bez obav zvládne všechny venkovní podmínky. Svítidlo se hodí na terasu, ke vchodovým dveřím, nad zahradu nebo do průjezdu. Díky teplému světlu 3000K vytvoří příjemnou atmosféru, která vaši venkovní prostor přiměřeně osvětlí bez agresivního lesku. Hliníková konstrukce lakovaná v tmavošedé barvě se lehce začlení do moderního i tradičnějšího interiéru a exteriéru zároveň. Odolné proti vlhku — IP54 krytí umí bezpečně obstát na teraseDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681075486 |
| Barva: | |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 90 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 90mm |
| Hmotnost (kg): | 0,582 Kg |
| Max. příkon (W): | 6 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 530lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | čtvercové |
| Úhel záření: | 120 |
| Výkon (W): | 1 x 6W COB LED |
| Výška: | 121mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 82 Ra |
| Příkon zdroje: | 6 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 40 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
