Nástěnné LED svítidlo KIKO 7,5W/220-240V - Redo 9517
Kód: REDO 9517Detailní popis produktu
KIKO — elegantní nástěnné svítidlo do exteriéru s teplým, příjemným světlem KIKO je ideální volbou na fasádu, do vjezdu nebo na krytou terasu. Matně bílý hliník se skleněným difúzorem vytváří střídmý, moderní vzhled, který se hodí k souboru architektur. Teplé světlo 3000K příjemně osvětlí vstup nebo venkovní posezení, aniž by to bylo až příliš intenzivní. Svítidlo je navíc odolné vůči deštivému počasí a vlhkosti — bez starostí ho umístíš na exponované místo. KompaktníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073116 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 75 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 80mm |
| Hmotnost (kg): | 0,7469 Kg |
| Max. příkon (W): | 7 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 390lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 90 |
| Výkon (W): | 7,5W |
| Výška: | 170mm |
| Šířka: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Příkon zdroje: | 7 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 40 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
