Nástěnné LED svítidlo KIKO 7,5W/220-240V - Redo 9518
Kód: REDO 9518Detailní popis produktu
KIKO — stylové nástěnné venkovní svítidlo s teplým, přívětivým světlem a moderním černým designem. KIKO se perfektně hodí na fasádu domu, nad vchodová dveřích nebo na krytou terasu. Díky teplému světlu 3000K vytvoří útulnou atmosféru kolem vstupu do domu. Integrované LED COB diody jsou úsporné a dlouhodobě spolehlivé, a svítidlo zvládne bez problémů déšť i vlhkost. Krásná matně černá hliníková konstrukce s průhledným skleným difúzorem — elegantní a moderní StupDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073123 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 75 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 80mm |
| Hmotnost (kg): | 0,63535 Kg |
| Max. příkon (W): | 7 W |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 390lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 90 |
| Výkon (W): | 7,5W |
| Výška: | 170mm |
| Šířka: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Záruční doba: | |
| Index podání barev: | 85 Ra |
| Příkon zdroje: | 7 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 40 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
