Nástěnné svítidlo ALVAR 1xGU10/35W/220-240V - Redo 9529
Kód: REDO 9529Detailní popis produktu
ALVAR — stylové nástěnné svítidlo, které rozsvítí vaši fasádu, terasu nebo vstup do domu se sofistikovanou elegancí. ALVAR je designové řešení pro všechny, kdo chtějí svůj venkovní prostor osvětlit s vkusem. Hliníkové tělo v tmavošedé barvě a čistý průhledný skleněný difúzor vytvoří příjemné světlo, které zvýrazní архitekturu domu nebo příjemně osvítí okolí vstupu. Svítidlo bez problémů zvládne vlhkost, déšť i vítr — IP44 krytí je přesně na to stavené. Robustní hliníkoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073239 |
| Barva: | |
| Délka: | 125 mm |
| Hloubka: | 130mm |
| Hmotnost (kg): | 0,679 Kg |
| Max. příkon (W): | 35 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 1 |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 177mm |
| Šířka: | 125mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
