Nástěnné svítidlo ALVAR 1xGU10/35W/220-240V - Redo 9530
Kód: REDO 9530Detailní popis produktu
ALVAR — stylové nástěnné svítidlo s industriálním charakterem, které ozdobí venkovní prostor i chráněné zóny. ALVAR je ideální volba pro osvětlení vašeho domu zvenčí. Hodí se na terasu, k vchodovým dveřím, nebo na chodbu v domě. Elegantní hnědý hliníkový plášť s průhledným skleným difúzorem vytváří příjemný a teplý dojem. Je to svítidlo, které na vašem domě bude vypadat kvalitně a přirozeně. Krytí IP44 znamená, že bez problémů zvládne vlhkost koupelny i periodické posDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073246 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 125 mm |
| Hloubka: | 130mm |
| Hmotnost (kg): | 0,71489 Kg |
| Max. příkon (W): | 35 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 1 |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 177mm |
| Šířka: | 125mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
