venkovní sloupkové svítidlo ALVAR 1xGU10/35W/220-240V - Redo 9532
Kód: REDO 9532Detailní popis produktu
ALVAR — Venkovní sloupcové svítidlo, které kombinuje eleganci a odolnost ALVAR je ideální volbou pro vaši terasu, vchod do domu nebo zahradu. Díky ochranné třídě IP44 bez problémů snese vlhkost a déšť, takže slouží spolehlivě celý rok. Hliníkový korpus v teplé hnědé barvě s čistým skleným difúzorem vytváří útulné, přirozené osvětlení, které se skvěle doplňuje s moderním i tradičním architektonickým stylem. Odolné proti vlhkosti a dešti — bez obav ho umístíte na krytouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681073260 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 125 mm |
| Hloubka: | 172mm |
| Hmotnost (kg): | 2,21839 Kg |
| Max. příkon (W): | 35 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 1 |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 800mm |
| Šířka: | 125mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
