Nástěnné svítidlo AERIS 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-2406
Kód: REDO 01-2406Detailní popis produktu
AERIS — nástěnné svítidlo, které spojuje industriální minimalismus s teplou dřevěnou akcesorikou. Elegantní svítidlo s matně černou kovovou konstrukcí a přírodními dřevěnými detaily se hodí do moderního obývacího pokoje, ložnice nebo chodby. Vytvoří příjemné, utlumené osvětlení a přidá prostoru na stěně zajímavý vizuální akcent. Díky své kompaktní velikosti se snadno umístí i do menších prostor, kde budete mít jistotu, že vám neubere prostor. Jednoduché připojení — staDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681106630 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 105mm |
| Hmotnost (kg): | 0,61 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, drevo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 275mm |
| Šířka: | 190mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
