Nástěnné svítidlo CAGE 1xE27/28W/220-240V - Redo 90206
Kód: REDO 90206Detailní popis produktu
CAGE — Elegantní exteriérové svítidlo s měděnou čelistí, které ochrání vaši terasu nebo vchod před deštěm a foukaným sněhem. Měděný kov a průhledný polykarbonátový difuzor vypadají kvalitně a vytváří teplé, útulné světlo kolem domu. Stojí bez problémů na krytých terasách, před dveřmi nebo vedle okna — prostě všude, kde chcete ocenitou kombinaci stylu a praktičnosti. Svítidlo zvládne různé počasí a neztratí na své kráse ani po měsících venkovního vytížení. Stupeň krytíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681104995 |
| Barva: | Měděná |
| Hloubka: | 185mm |
| Hmotnost (kg): | 0,35 kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 215mm |
| Šířka: | 110mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
