xxxxx Stropní LED svítidlo TORTILLA 25W/220-240V - stmívatelné - Redo 90208
Kód: REDO 90279Detailní popis produktu
TORTILLA — Chytré LED stropní svítidlo, které přizpůsobí světlo přesně podle toho, co zrovna potřebuješ. Ideální na krytou terasu, pergolu nebo balkon — místa, kde počítáš s deštěm a vlhkem. Svítidlo se bez problémů postaví vůči dešti i vlhkosti díky krytí IP65. Ať už chceš útulnou teplou bílou (3000K) nebo čisté světlo na práci (6500K), vybereš si ho přes mobil. A když se ti nechce vstávat, nechej zapínací program, aby se světlo zhaslo samo. Ovlášť chytrá: změníš barDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681107682 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K-6500K |
| Hmotnost (kg): | 0,36 kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | polykarbonát, ABS |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 280mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 2098lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K-6500K |
| Výkon (W): | 25W |
| Výška: | 74mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
