Venkovní Stolní LED lampa ILUNA 2,5W/100-240V - stmívatelné - Redo 90306
Kód: REDO 90306Detailní popis produktu
ILUNA — stylová bezdrátová stolní lampa, která ti zajistí příjemné světlo kdekoliv ji potřebuješ. Jde o dokonalé řešení pro terasu, zahradu nebo balkón. Její teplá bílá barva světla vytváří útulnou atmosféru, kterou si oblíbíš při večerních chvílích venku. Lampa je odolná vůči vlhku i dešti, takže se o ni nemusíš bát ani při horším počasí. Zcela bezdrátová, takže ji postaveš kamkoli — bez kabelů a zbytečného průvleku. Dotyková obsluha s plynulým stmívačem — světlo si pDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681113911 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 2700K-3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,5529 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 120mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 145lm-150lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 2700K-3000K |
| Úhel záření: | 100 |
| Výkon (W): | 2,5W |
| Výška: | 320mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
