Stolní venkovní LED lampa ILUNA 2,5W/100-240V - stmívatelné - Redo 90308
Kód: REDO 90308Detailní popis produktu
ILUNA — stylová bezdrátová stolová lampa, která přinese teplé útulné světlo na vaši terasu nebo zahradu. Je to ideální svítidlo pro krytou terasu, pergolu nebo venkovní posezení, kde chcete mít řízené světlo bez nutkavých kabelů. ILUNA vytvoří přátelskou atmosféru díky teplé bílé barvě světla (2700–3000K) a svým elegantním designu v matném hliníku. Stačí ji dobít přes USB a máte na ni 7,5 hodin příjemného světla. Dotyková regulace jasu — plynule si nastavíš světlo odDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681113935 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 2700K-3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,5529 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 120mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 145lm-150lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 2700K-3000K |
| Úhel záření: | 100 |
| Výkon (W): | 2,5W |
| Výška: | 320mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
