Stolní venkovní LED lampa ILUNA 2,5W/100-240V - stmívatelné - Redo 90309
Kód: REDO 90309Detailní popis produktu
ILUNA — elegantní stolní lampa, která vám přinese pohodu kamkoliv ji vezete. Tato stolní lampička je ideální společnicí na terasu, balkón nebo do zahrady. Teplé bílé světlo (2700–3000 K) vytvoří okolo vás příjemnou atmosféru na večerní chvíle, aniž byste se museli trápit s kabely. Díky krytí IP65 zvládne déšť i páru — bez obav ji postavte ven. Nabíjí se přes USB a jednou nabití vydrží 7,5 hodin, takže máte světlo na celý večer. Jednoduché ovládání — dotykový vypínač aDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681113942 |
| Barva: | Zelená |
| Barva světla: | 2700K-3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,5529 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 120mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 145lm-150lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 2700K-3000K |
| Úhel záření: | 100 |
| Výkon (W): | 2,5W |
| Výška: | 320mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
