Stolní LED lampa ILUNA 2,5W/100-240V - stmívatelné - Redo 90312
Kód: REDO 90312Detailní popis produktu
ILUNA — stylová stolová lampa na terasu, která vám vytvoří útulnou atmosféru kdekoli ji potřebujete. Jestli chcete mít světlo na terase, balkoně nebo v zahradě bez nutnosti vedení kabelů, ILUNA je přesně to, co hledáte. Vybavená dotykovým vypínačem a plynulým stmívačem si posvítíte přesně tak, jak chcete. Teplá bílá barva (2700–3000K) vytváří příjemnou, útulnou atmosféru, která se hodí jak k večernímu posezení, tak k večeři s přáteli. Materiálová konstrukce z hliníku a odolného pDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681113973 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 2700K-3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,5529 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 120mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 145lm-150lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 2700K-3000K |
| Úhel záření: | 100 |
| Výkon (W): | 2,5W |
| Výška: | 320mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
