Retro Závěsné svítidlo Incanti LEA mosaz - Ø150 cm - 1xE27
Kód: REDO 02-803 - CC36Detailní popis produktu
LEA — závěsné svítidlo s charakterem, které proměňuje prostor v útulný kout s průmyslným šarmem. Svítidlo LEA je určeno do obývacího pokoje, jídelny nebo vstupní haly, kde vytvoří teplou, přívětivou atmosféru. Mosazná patina a textilní kabel dávají tomuto svítidlu nadčasový vzhled, který se hodí jak do moderních, tak vintage interiérů. Můžeš si vybrat mezi keramickými nebo kovovými stínítky a přizpůsobit si tak vzhled právě podle svého stylu. Mosazná patina a textilníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049807 |
| Barva: | Mosazná |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 1500mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 42W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
