Závěsné svítidlo Incanti LEA zlatá patina Ø150 cm E27
Kód: REDO 02-903Detailní popis produktu
LEA — Stylové závěsné svítidlo s industriálním nádechem, které si můžeš přizpůsobit podle svého vkusu. Toto svítidlo se hodí do moderního obývacího pokoje, stylové jídelny nebo třeba do kreativní kanceláře. Kovová konstrukce se zlatou patinou a hnědou úpravou vytvoří elegantní, nostalalgickou atmosféru. Co je na něm geniální? Koupíš si jen základnu a pak si ke ní vyberesh stínidlo podle vlastní představy — můžeš si jej personalizovat tak, aby dokonale ladilo s tvým interiérem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681049869 |
| Barva: | Zlatá |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 1500mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 42W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
