Nástěnné LED svítidlo KODIAK 5W/220-240V - Redo 90322
Kód: REDO 90322Detailní popis produktu
KODIAK — robustní nástěnné svítidlo do exteriéru, které vám přinese útulné světlo kamkoliv ho potřebujete. Hodí se na fasádu domu, k vchodovým dveřím, na terasu nebo balkon. Díky polykarbonátovému pouzdru v bílé nebo antracitové barvě si zachová precizní vzhled i po letech. Svítidlo zvládne déšť i vlhko bez problémů — je hermeticky uzavřené a navíc používá úsporné LED, které spotřebuje jen 5 wattů. Bezpečný provoz v nepříznivém počasí — stupeň krytí IP65 chrání před deDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681113690 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,16975 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 350lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K |
| Výkon (W): | 5W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 100mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
