Nástěnné LED svítidlo KODIAK 12W/220-240V - Redo 90330
Kód: REDO 90330Detailní popis produktu
KODIAK — Moderní nástěnné svítidlo, které si bez obav vezmeš i na venkovní stěnu. KODIAK je stavěné na pevno — polykarbonátové pouzdro s matným opálovým povrchem zvládne déšť, vlhko i časté změny počasí. Krásně svítí kolem domu, u garáže nebo na krytou terasu. Teplé světlo o teplotě 3000K vytvoří příjemnou atmosféru, která není agresivní ani v noci. Ať už jej umístíš v antracitu nebo v bílé barvě, vždy bude vypadat elegantně a bez zbytečné extravagance. Stupeň krytí IPDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681113775 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,4559 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 750lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 300mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
