Nástěnné LED svítidlo EVEN 6W30LEDSMD/220-240V - Redo 9153
Kód: REDO 9153Detailní popis produktu
EVEN — minimalistické nástěnné svítidlo, které vnese eleganci na vaši terasu, balkon nebo venkovní fasádu. EVEN je perfektní volbou pro každého, kdo chce kvalitní osvětlení bez zbytečných ozdob. Snáší déšť i vlhko, takže bez obav visí na krytých terasách i otevřených průchodech. Teplé světlo 3000K vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru, která zároveň poskytuje dostatek světla pro orientaci. Výkon pouhých 6 W a 320 lumenů stačí na lokální osvětlení bez zbytečné spotřeby energie.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681058601 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 200mm |
| Hloubka: | 32mm |
| Hmotnost (kg): | 0,44426 Kg |
| Max. příkon (W): | 6W 30 LED SMD |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník,sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 320lm |
| Výkon (W): | 6W 30 LED SMD |
| Výška: | 80mm |
| Šířka: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
