Stropní LED svítidlo MEMO 24W/220-240V - Redo 05-934
Kód: REDO 05-934Detailní popis produktu
MEMO — stropní svítidlo, které se přizpůsobí každé místnosti a každé náladě. MEMO je skvělá volba do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo pracovny. Díky integrovaným LED diódám a opálovému difuzoru vytváří měkké, rozptýlené světlo, které hezky osvětlí místnost bez ostrých stínů. A co je nejlepší — pomocí nástěnného vypínače si můžeš přepínat mezi teplou bílou (3000K) pro gemütnost, neutrální bílou (4000K) na soustředění a studenou bílou (6500K) na aktivní den. Tři vDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681112327 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K/4000K/6500K |
| Hmotnost (kg): | 0,7 Kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 294mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1700lm/1900lm/1900lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K/4000K/6500K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 23mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
